STOMA

vaše zubné centrum

STOMA
vaše zubné centrum
OTVÁRACIE HODINY
Po:
Ut:
St:
Štv:
Pi:
So-Ne:
8:00 - 16:00
8:00 - 16:00
8:00 - 16:00
8:00 - 16:00
8:00 - 16:00
zatvorené
Poskytujem aj víkendové ošetrenie, prípadne konzultácia telefonicky. Častokrát pomôže, ak pacient dostane krátke odporúčanie a psychologickú podporu od lekára, alebo kvalifikovaného zdravotníckeho personálu.
Častokrát počúvame: „Ty máš krásny úsmev“, „máš krásne biele zuby“, ak nemáte dobrú zubnú genetickú výbavu, často krát za pekným – zdravým úsmevom a bielymi zubami stojí Váš zubný lekár.

Vzdelávanie personálu, lekárov, sestier

personálu, lekárov, sestier kladieme patričnú dôležitosť. Pravidelné semináre a workshopy, kooperácia s ostatnými kapacitami v stomatológii je veľmi prospešná a motivujúca.

Prednosťou je dostupnosť našich služieb spoločne s geografickou dostupnosťou zubných ambulancií na Záhradníckej ulici 46 v Bratislave.

Dbáme na to, aby pacient dostával starostlivosť akú si predstavuje a preto dbáme, aby sme poskytli službu osobného zubára a asistenta, ktorý je k dispozícii.

Telefonická konzultácia

je takisto pre pacienta dôležitá a v prípade dotazu je možné využiť pomoc odborníka a to prostredníctvom elektronického formuláru. Budeme sa snažiť odpovedať v čo najkratšej dobe, či už priamo telefonicky alebo Emailom.

K DISPOZÍCII MÁME DVE ZUBNÉ ORDINÁCIE

Vybavenie a technológiu ako RTG, intraorálnu kameru, mikroskop, pričom využívame služby partnerského laboratória.

EFEKTÍVNA LIEČBA

Pacientom nesľubujeme zázračné vyliečenie, ale kvalitnú a efektívnu liečbu ich problémov so zubami.

STAROSTLIVOSŤ

Primárnym cieľom je individuálna starostlivosť a oboznámenie pacienta s navrhovanými postupmi a preventívne odporúčania.

ŠPECIALIZÁCIA

Pacient konzultuje s lekárom, špecializovaným personálom na prevenciu. Poskytujem aj víkendové ošetrenie, prípadne konzultácia telefonicky.

DOSTUPNOSŤ

Sídlime na Záhradníckej ulici 46 v Bratislave. Pre klientov máme vyhradené miesta na parkovanie.

PONUKA SLUŽIEB

Naše centrum si kladie za cieľ ošetrovať pacientov tak, aby sa spokojne a bez strachu na ošetrenie znova vracali, najlepšie ak len preventívne.

Vstupné a preventívne stomatologické vyšetrenie
Estetická stomatológia
Záchovná stomatológia a endodoncia
Dentálna hygiena
Bielenie zubov